O nás

Auto Morava s.r.o. převzala veškeré zkušenosti a zákazníky od firmy Diesel car s.r.o. která se nyní specializuje na prodej starších vozidel na ul. Nerudova v Kyjově.

Pro zkvalitnění našich služeb s naší mateřskou firmou Autopark Kyjov s.r.o. pro vás připravily komplexní služby pro motoristy, od prodeje zánovních vozidel na které poskytujeme záruku až 36 měsíců, sjednávání úvěrů a pojištění na zakoupené vozidla (více v sekci autobazar). Dále nabízíme kompletní servis starších ale i NOVÝCH vozidel. Provádíme mechanické, pneuservis, karosářské a autolakýrnické práce. Specializujeme se na opravy autoelektriky a moderní diagnostiky. Disponujeme tím nejmodernějším vybavením. Je pro vás připraveno příjemné zázemí kde si můžete v čistotě a pohodlí počkat až se o vás a vaše vozidlo postará tým zkušených pracovníků. Najdete zde kameru přímo na dílnu kdy vidíte postup a čas strávený na vašem vozidle (nic netajíme), dále kafe bar, internet, dětský koutek a mnoho dalšího.

Tým našich pracovníků se pravidelně proškoluje a je vám plně k dispozici .Vždy se vám budeme věnovat individuálně a uděláme vše pro vaši spokojenost. Neustále se snažíme zdokonalovat a kontrolovat kvalitu naší práce i dodavatelů autodílů. Jedině tak pro vás získáme optimální poměr kvalita a cena.

Jako jeden z mála autoservisů máme registraci u autorizovaných prodejců značek Audi, BMW, VW, Škoda, Seat, Ford, Renault, Peugeot, Citroen, Nissan, Fiat, Honda, kdy i nové vozidla můžete servisovat u nás a záruka vám stále platí více zde. Tak neváhejte a přijďte se přesvědčit, těšíme se na vás.